30 Mart 2015 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Zambak Ve Coşku Yayınları Eğitimde Elektronik Yayıncılık Dönemini Başlattı
16/09/2010 11:00

Zambak Ve Coşku Yayınları Eğitimde Elektronik Yayıncılık Dönemini Başlattı

Zambak Ve Coşku Yayınları Eğitimde Elektronik Yayıncılık Dönemini BaşlattıZambak ve Coşku yayınları eğitimde elektronik yayıncılık dönemini başlattı. Zambak veDevamı İçin Tıklayınız...
OSMANİYE (CİHAN) -

Zambak ve Coşku yayınlarına ait yardımcı kitaplar internet ortamına aktarılarak öğretmenden öğrenciye ulaştırılacak ,böylece eğitim faaliyetinin kolaylaştırılması sağlanacak.

Zambak ve Coşku yayınları, Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde Milli Eğitim öğretmenlerine seminer verdi.

Özel Yeni Serhat Koleji konferans salonunda gerçekleşen programda konuşan zambak ve Coşku yayınları Adana bölge temsilcisi İsmail Özel, eğitimde teknolojinin kullanımı ve okul yayıncılığına etkileri üzerinde çalışmalardan bahsetti.

Özel, Türkiye'de ilk defa 'okul yayıncılığı alanında' zambak ve Coşku yayınları ile uygulanacak olan elektronik yayıncılığın Türkiye geneli seminerlerde büyük beğeni ve dikkatle izlendiğini ifade etti.

Eğitim sektöründe, okul öncesinden üniversiteye hazırlığın her aşamasında müfredata uygun kaynak ürünler hazırladıklarına dikkat çeken Özel, "Yaptığımız yeniliklerle yardımcı kaynak yayıncılığın öncülerinden biriyiz. Öğretmen ve öğrencilerin ilk tercihi olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz.Elektronik yayıncılığı eğitim faaliyetlerinde öğretmenlerin işlerini kolaylaştıracak ve bu çalışmalar eğitim ve öğretim faaliyetlerinin tamamlayıcısıdır.İsteyenler www.zambakegitim.com ve www.coskuegitim.com adreslerinden bulundukları yerdeki zambak ve coşku bayilerinden ücretsiz öğretmene özel elektronik yayıncılık üyelik kartı ile erişim sağlayabilir." dedi.

İsmail Özel dördüncüsünü gerçekleştirdiği semineri geleneksel hale getireceklerini kaydetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ