29 Mart 2015 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Polat Alemdar İskender Büyükü Öldürdü - 93. Bölüm Fragmanı İzle
31/5/2010 23:56

Polat Alemdar İskender Büyük'ü Öldürdü - 93. Bölüm Fragmanı İzle

Kurtlar Vadisi Pusu senaristleri sezonu kurtaracak gibi. Polat Alemdar iki sezondur uğraştığı İskender Büyük'ü sonunda öldürüyor. Polat ALemdar "Önce Vatan" diyor ve İskender Büyük'ü affetmiyor. Ebru da ölüyor. İzleyici seneye rahatlayacak Kurtlar Vad

Kurtlar Vadisi Pusu’nun muhteşem sezon finali, 3 Haziran Perşembe akşamı yayınlanacak.

Kurtlar Vadisi Pusu, bu hafta yayınlanacak 93. bölümüyle sezona ara verecek. Nefesleri kesecek bir sezon finaliyle izleyicileriyle buluşacak olan Kurtlar Vadisi Pusu’da heyecan dolu anlar yaşanacak. Geçtiğimiz hafta, Polat Alemdar, karısını ve kızını kaçıran İskender Büyük’ün boynuna ipi geçirmişti. Ancak Ebru da aynı pusuya düşmüştü. Polat Alemdar’ın ne karar vereceği sezon finalinde belli olacak.

Haber50.com Bildi. Haber50.com televizyon yorumcuları  İskender Büyük'ün öleceğini yazmıştı. Fragmanda e Polat Alemdar İskender Büyük'ü öldürüyor. Sezon finalinde Polat Alemdar, Aron Feller'i de öldürebilir diye düşünüyoruz. Çünkü sadece İskender Büyük'ü öldürmek Kurtlar Vadisi senaristlerine Kurtlar Vadisi Filistin öncesinde yetmeyecek. Eğer izleyici yine Aşk-ı Memnu saatinde kanal değiştirirse, bu fatura sinema filmine yansıyacak... Ya da Polat Alemdar Zaza'yı öldürecek


Kurtlar Vadisi Pusu, nefesleri kesecek heyecan dolu sezon finaliyle 3 Haziran Perşembe akşamı Star TV’de olacak.Kurtlar Vadisi Pusu 93.Bölüm Fragmanı

 

Kurtlar Vadisi Pusu 92. bölüm Star TV ekranlarında yayınlandı. 92. bölümde büyük beklentiler içerisinde olan izleyici hayal kırıklığına uğradı. Kimi diğer kanallarda Aşk-ı Memnu dizisini izlerken, kimileri de dizininkomedi dizilerinden farksız olduğunu söyledi.

Kurtlar Vadisi Pusu 92. bölümde neler oldu?

Haber50.com’un 92. bölüm ile ilgili tahminlerinde iddia ettiği gibi, İskender Büyük, ihtiyarların bir adamının yanına yerleşen Ebru, annesi ve kızı Elif’i kaçırdı.

İskender Büyük, daha sonra Polat Alemdar’ı arayarak, kendisine Memati’yi vermesini ve kızını almasını söyledi.


Polat Alemdar bu teklifi reddetti ve İskender’e şerefiyle ölmesini önerdi. Yakışıklı lakaplı Levent’i Aron Feller’e gönderen Polat Alemdar, İskender’in adresini bulmasını istedi. Yakışıklı ARon Feller ve adamı Uzun’u pasif hale getirdi ve İskender Büyük’ün adresini aldı. Daha sonra Polat Alemdar’dan öldür emrini alan Yakışıklı tuzağa düştü ve öldürüldü.

“Hüsnü ne yaptı ne etti evlendi. Şahitleri de Tuncay ve Ömer Baba oldu.”

“Zaza, Memduh’a hayır işleri için 100 bin lira verdi. Bunun için de Bedri Fincancı’ya çöktü. Fincancı Zaza’yı “100 bin lira için mi beni kaldırdın” dedi. Zaza yerin dibine girdi.

Daha sonra İskender Büyük, Memati’yi aradı ve gelmesi halinde kızı Polat Alemdar’a vereceğini söyledi.  


Bu arada araya Zaza girdi. Memati yanlışlıkla İskender Büyük’e gidiyorum derken, Zaza'nın eline düştü. Zaza buzdolabı intikamını da almış oldu.

Bu arada Polat Alemdar, Abdülhey ve Cahit, İskender Büyük’ün evini bastı ve İskender Büyük’ün boynuna halat geçirmişti ki televizyon ekranında Ebru’nun örgüt tarafından aynı şekilde idam sehpasında olduğunu gördü.


Şimdi Tek Bir Soru Kaldı?  

Polat Alemdar VATAN mı diyecek, KADIN Mı Diyecek?

93. Bölüm Beklentileri

İzleyici Kurtlar Vadisi Pusu’nun 92. bölümünden bir hareketlilik bekliyordu. Ancak beklenen olmadı. Pusu senaristleri yine, İskender Büyük’ü kaçırttı, Polat Alemdar’ı koşturdu. 93. bölümde ise izleyiciler artık heyecan olsun istiyor. Gelen yorumlara bakılırsa, izleyicilerin büyük bir kısmı diziden sıkılmış durumda. Bu durum tabiki ratinglere de yansıyor.. 

Kimi izleyiciler, kanal değiştirerek aynı saatte yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisini izlerken, kimileri de diziyi “Komedi” kategorisine koyuyor.

93. bölümde senaristler (eğer hala konu Polat ile İskender arasında geçiyorsa) senaryolarını gözden geçirmeli ve diziye aksiyon katmalı. Aksi takdirde uyarıyoruz bunlar Kurtlar Vadisi Filistin'e yansıyacak...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ